18
74603

Axel Nordgren

(Sverige, 1828-1888)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
Axel Nordgren
(Sverige, 1828-1888)

Vinterlandskap

Signerad A.N och daterad -48. Duk 32,7 x 40 cm.