267
81643

MATBORD. England 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
MATBORD. England 1800-tal.

Fanerat med mahogny. Två halvmånar på raka ben. Total längd 331 (56x3+68+95), bredd 117, höjd 74,5 cm. Tre senare skivor medföljer.

Smärre slitage.