421
89133

Lucien Berthault

(Frankrike, 1854-1921)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Klubbat pris
41 000 SEK
Lucien Berthault
(Frankrike, 1854-1921)

"Echos".

Signerad Lucien Berthault och daterad 1901. Duk 218,5 x 160,5 cm.

Salon des Artistes Francais, 1901.