424
89163

Christian Eckardt, tillskriven

(Danmark, 1832-1921)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
33 000 SEK
(Danmark, 1832-1921)

Marin.

Bär signatur C. Eckardt och datering 1889. Duk 120 x 197,5 cm.

Lagningar, retuscher, smärre skador, krackelyrer, ytsmuts.