425
89175

Alplandskap med figurer.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
479 - 670 EUR
542 - 758 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Alplandskap med figurer.

Signerad P. Huft och daterad 1860. Duk uppklistrad på pannå 122 x 177 cm.

Retuscher, smärre skador, krackelyrer, ytsmuts.