441
86117

TALLRIK, fajans, Frankrike 1800-tal.

Utropspris
500 - 600 SEK
44 - 53 EUR
47 - 56 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Lagning.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

753. Gösta Adrian-Nilsson, "Grön cyklist".
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK