570
82673

SPEGEL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
11 500 SEK

Bronserad. Uppsvängt genombrutet krön. Dekor av rocailler och blommor. Höjd 145, bredd 64 cm.

Avkortad, senare glas och bakstycke, dekorlagningar.