60
74683

Vas, porslin. Qingdynastin 1800-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 266 EUR
185 - 278 USD
Klubbat pris
1 600 SEK

Trumpetformad med dekor i underglasyrblått av bananblad. Höjd 25,5 cm.

Obet glasyrnagg.