61
74731

FAT, fajans, Holland, 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
175 - 219 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
800 SEK

Runt med dekor i blått av stiliserade blommor. Diam 34,5 cm.

Lagning. Kantglasyrslitage.