613
92677

KARMSTOLAR, ett par. Louis XV.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris

Bonade. Svängd stoppad rygg. Svängda ben. Snidad dekor av blommor. Sittplymå. En kallstämplad I.DES.ESTRE.

Skador, lagningar, maskstungna, en skadad ryggspjäle medföljer.