612
92675

KARMSTOLAR, ett par. Louis XV.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
958 - 1 440 EUR
1 080 - 1 630 USD
Klubbat pris
15 500 SEK

Bonade. Svängd stoppad rygg. Svängda ben. Snidad dekor av blommor. Sittplymå.

Skador, lagningar, maskstungna.