62
74811

Kustvy med barn på äng

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
958 - 1 440 EUR
1 080 - 1 630 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Kustvy med barn på äng

Signerad James Watson och daterad 1853. Duk 77 x 127 cm.

Krackeleringar.