69
74893

BRÖDKORG. 1800-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
76 - 95 EUR
87 - 109 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
BRÖDKORG. 1800-tal.

Båtformad svartmålad plåt med gulddekor av blomma och vindruvor. Längd 34 cm.

Smärre slitage.