799
94497

DOSA, silver. Nils Hoffberg, Stockholm 1759.

Utropspris
3 000 SEK
287 EUR
325 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Invändigt förgylld. Profilerad. Locket med relief av blommor. Längd 7 cm.

Undersidesslitage.