800
97363

BÄGARE, silver. Lars Beckman, Örebro 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
194 - 242 EUR
222 - 277 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Konande på rund räfflad fot. Vågbandsdekor. Höjd 9 cm.

Småbucklor, slitage.