800
97363

BÄGARE, silver. Lars Beckman, Örebro 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
191 - 239 EUR
217 - 271 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Konande på rund räfflad fot. Vågbandsdekor. Höjd 9 cm.

Småbucklor, slitage.