824
97649

SOPPSLEV, silver och trä. Otydliga stämplar, 1836.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
96 - 115 EUR
108 - 130 USD
Klubbat pris

Svarvat handtag med spår av tidigare svärtning. Längd 41 cm.

Bucklor, benknopp saknas.