852
94331

CHAMPAGNESTRUTAR, 3 st, 1800-tal.

Utropspris
1 500 SEK
132 EUR
138 USD
Klubbat pris

Konande fasetterade på rund fot. Höjd 16 cm.

Obet kantnagg.