894
94399

STOLAR, fyra stycken. Gustavianska.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Ljust grönmålade och bronserade, hörnrosetterna rödmålade. Rektangulär genombruten rygg med spjälor. Raka kannelerade ben. Lös stoppad sits.

Lagningar, smärre skador.