931
101101

MATTA. Semiantik Tekke. 342,5x248 cm.

Utropspris
10 000 - 11 000 SEK
875 - 962 EUR
922 - 1 010 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Rödmelerad botten med fem rader polykroma göls och güls. Bred rödmelerad huvudbård med växtornament.

Något ställvis lite hårdare slitage, smärre fläckar och skador, liten lagning.