955
95429

REMMARE, elva stycken. 1800-tal.

Utropspris
3 500 - 4 000 SEK
334 - 382 EUR
380 - 434 USD
Klubbat pris
1 800 SEK

Grönt glas. Höjd 13-13,5 cm.

Smärre nagg.