955
95429

REMMARE, elva stycken. 1800-tal.

Lähtöhinta
3 500 - 4 000 SEK
332 - 380 EUR
380 - 434 USD
Vasarahinta
1 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Grönt glas. Höjd 13-13,5 cm.

Smärre nagg.