982
101733

KELIM. Semiantik Rumänien. 293,5x196 cm.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
383 - 479 EUR
433 - 542 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Blå botten med fem stora polykroma blomkrukor. Ljusbrunmelerad bård med blomranka.

Ställvis slitage, fläckar, smärre skador, hål och lagningar.