170
111925

Norberto Pazzini

(Italien, 1856-1937)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
Norberto Pazzini
(Italien, 1856-1937)

Morgonrodnad över slätten

Signerad N. Pazzini och daterad 1903. Pannå 12,5 x 37,5 cm.