198
114937

SKED med kronknopp, silver, Peter Britt, Kalmar 1783.

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
1 600 SEK

Delvis förgylld, skaftet med sneda räfflor, i bladet svisselerad dekor.

Skrammelhängen saknas, lagning, slitage.