211
115327

TANKA. 1900-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Klubbat pris
1 400 SEK
TANKA. 1900-tal.

Polykrom med gulddetaljer. Ramad. 53,5x37,5 cm.

Skador.