210
111945

Interiör från Santa Maria Novella, Florens

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Signerad A. Marrani. Akvarell 64 x 79,5 cm.