210
111945

Interiör från Santa Maria Novella, Florens

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
7 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Signerad A. Marrani. Akvarell 64 x 79,5 cm.