210
111945

Interiör från Santa Maria Novella, Florens

10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Hammer price
7 000 SEK
Bidding requires special pre approval.

Signerad A. Marrani. Akvarell 64 x 79,5 cm.