220
111953

Cecil Rea, tillskriven

(Storbritannien, 1860-1935)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris
Cecil Rea, tillskriven
(Storbritannien, 1860-1935)

Porträtt av ung kvinna

Bär signatur W. Cecil Rea och datering -87, Paris. Uppfodrad duk 36 x 29,5 cm.

Dukskador, lagningar, hål samt smärre skrapmärken.