230
111955

William Affleck

(Storbritannien, 1869-1943)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

William Affleck
(Storbritannien, 1869-1943)

I trädgården

Signerad William Affleck. Akvarell 45,5 x 31,5 cm.