87531

269. MAX HAENEL, Kustmotiv med båtar.

Signerad Max Haenel och daterad -85. Duk 40 x 60 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
1 800 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malin Sveholm

Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion

+46 8-6140873
malin.sveholm@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto