269
87531

Max Haenel

(Sverige, 1863-1921)
Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
287 - 334 EUR
325 - 380 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
Max Haenel
(Sverige, 1863-1921)

Kustmotiv med båtar

Signerad Max Haenel och daterad -85. Duk 40 x 60 cm.