269
87531

Max Haenel

(Sverige, 1863-1921)
Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
291 - 339 EUR
333 - 388 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
Max Haenel
(Sverige, 1863-1921)

Kustmotiv med båtar

Signerad Max Haenel och daterad -85. Duk 40 x 60 cm.