269
87531

Max Haenel

(Sweden, 1863-1921)
3 000 - 3 500 SEK
266 - 311 EUR
281 - 327 USD
Hammer price
1 500 SEK
Max Haenel
(Sweden, 1863-1921)

Kustmotiv med båtar

Signerad Max Haenel och daterad -85. Duk 40 x 60 cm.