283
118197

ZARF, 18 st, silver, ostämplade, 1800-talets slut/1900-talets början.

Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
174 - 349 EUR
182 - 365 USD
Klubbat pris
3 400 SEK

15 st av heltäckande filigran, 3 st med genombruten blomsterdekor. De tre med fransk importstämpel. Höjd 6 cm.

Bristningar.