283
118197

ZARF, 18 st, silver, ostämplade, 1800-talets slut/1900-talets början.

2 000 - 4 000 SEK
190 - 380 EUR
217 - 434 USD
Hammer price
3 400 SEK
Bidding requires special pre approval.

15 st av heltäckande filigran, 3 st med genombruten blomsterdekor. De tre med fransk importstämpel. Höjd 6 cm.

Bristningar.