334
112907

Okänd konstnär 1900-tal

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
444 - 532 EUR
463 - 556 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Okänd konstnär 1900-tal

Skogslandskap

Möjligen Erik Detthow (a tergo på spännramen skrivet Erik detthow 1920). Duk 81 x 60,5 cm.

Krackelyrer, smärre färgbortfall, ytsmuts.

Tilläggslista

Attribuering ska vara okänd konstnär 1900-tal, möjligen Erik Detthow.