347
119079

TOILETTBORD, 1900-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
800 SEK
TOILETTBORD, 1900-tal.

Betsad mahogny, två olika stora rundade hurtsar, i mitten två lådor i sargen med mässingshandtag. Den större hurtsen med hyllor, även i dörren. Den mindre hurtsen med hyll- och lådinredning samt hyllor i dörren. Längd 150, djup 51, höjd 66 cm. Nyckel finns.

Skador.