380
95399

SERVIS, 15 snarlika delar, flintgods. England 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

Nagg och sprickor.