381
95417

KAROTTER MED LOCK, ett par, flintgods. 1800-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 88 EUR
74 - 92 USD
Klubbat pris
400 SEK

Runda med handtag. Grönmålad dekor. Längd 30 cm.

Smärre nagg.