399
113915

VITRINSKÅP. Kina, troligen sekelskifte 1900.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
7 500 SEK

Bonat. Genombruten med hyllplan. Glasad överdel med hyllor. Dekor av växtslingor. Bredd 69,5, djup 35,5, höjd 143 cm. Nyckel medföljer.

Ställvis fanerskador. En låda saknas.