448
120425

VÄGGAPPLIQUER, för tre ljus, ett par. Empirestil.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
3 400 SEK

Lagningar, bucklor, hål troligen för tidigare prismor.