95267

Pedro Luis Raota

(Argentina, Född 1934)
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
95 - 142 EUR
109 - 163 USD
Klubbat pris

Pedro Luis Raota
(Argentina, Född 1934)

"En la paz de esos dias"

Stämpelsignerad och numrerad 3 a tergo. Fotografi 50 x 40 cm.

Slitage.

Tilläggslista

Omfattas ej av droite de suite.