606
123755

APPLIQUER, för två ljus, ett par. Louis XVI-stil, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Förgylld brons. Krönande eldsflamma. Svängda bladornerade ljusarmar. Dekor av lagerfestonger. Höjd 40 cm.