607
123783

IKON med silverrizza, Ryssland 1886.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
4 400 SEK

Förgylld. Gudsmodern. 18 x 14,5 cm.

Skador.