640
122423

STOLAR, sex stycken. George III.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Mahogny. Uppsvängd rygg med genombruten medaljong. Raka ben. Löst stoppad sits.

Lagningar, skador, kompletteringar.