640
122423

STOLAR, sex stycken. George III.

6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Hammer price
6 000 SEK
Bidding requires special pre approval.

Mahogny. Uppsvängd rygg med genombruten medaljong. Raka ben. Löst stoppad sits.

Lagningar, skador, kompletteringar.