671
122641

Edvard Bergh

(Sverige, 1828-1880)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
875 - 1 050 EUR
922 - 1 110 USD
Klubbat pris
7 400 SEK
Edvard Bergh
(Sverige, 1828-1880)

Stugan vid forsen

Signerad E.Bergh. Duk 54 x 76 cm.

Krackelyrer.