672
122643

Lotten Rönquist

(Sverige, 1864-1912)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Klubbat pris
Lotten Rönquist
(Sverige, 1864-1912)

"Bondstuga i Dalarna"

Signerad L.Rönquist och daterad 1902. Duk 75 x 65 cm