691
125491

BORDSPINGLOR, 2 st, silver. J.E.Torsk, samt G.Möllenborg, Stockholm otydl årsstmplr.

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
1 000 SEK

Klock resp kupformad. Graverad bladdekor. Genombrutet resp profilerat skaft. Höjd 10-10,5 cm.

Småbucklor, slitage.