692
125493

BORDSPINGLA, silver. K.andersson, Stockholm 1920.

Utropspris
1 000 SEK
87 EUR
91 USD
Klubbat pris
700 SEK

Klockformad. Konande skaft. Slät. Höjd 14,5 cm.

Småbucklor, slitage.